Astroloji

Astroloji Forumu


MH Astroloji ile yaş tespitleri

Paylaş
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 50
Nerden : Samsun

MH Astroloji ile yaş tespitleri

Mesaj tarafından Admin Bir Çarş. Ara. 23, 2015 7:39 pm

MH Astroloji ile yaş tespitleri


 

Haritalarda MH Astroloji ile yorum yapmak nokta atışıdır. MH Astroloji nedir? Örneğin oğlak burcu; doğum haritasında veya transit haritasında Mars ve Satürn olumsuz açı alıyorsa bu Oğlak burcu için 5, 21, 37 ve 53 yaşlarını gösterir. Yaş tespiti yapıldıktan sonra gezegenlerin bulunduğu evlere bakılır. Buna göre yorum yapılır. Bu yorum bilinen ne klasik ne Vedik Astrolojiye göredir. Bu yorum MH Astroloji içinde özel yorumlama şeklidir. Buna göre Mars ve Satürn bulundukları ev yorumu şu şekildedir (özellikle bu bahis edilen yaşlarda olur) :
 
Birinci evde: kişi bir başkasının parasını veya malını çalar ya da hile ile gasp (ele geçirir) eder. Çocuklardan talihi olmaz. Hastalıklar için sorun vardır. Hamilelikte zorluklar olur.  
 
İkinci evde: Mali zorluklar olasıdır. Bir nedenle aleyhinde kötü haberler olur veya bu sebeple gazetelere konu olabilir. Dostlardan fayda elde edemez. Kötü bir haber alır. Bu haber Cuma akşamı veya Cumartesi günü olabilir.
 
Üçüncü evde: Cimri ve dedikoducu olur. İnsanlarla iletişimi bozuktur. Kısa seyahtler sorun içerir. İstediğini elde edemez.  Akraba ve kardeşler ile sorunlar ve tartışmalar olur. Bir yere istemeyerek nakil yapabilir. Bir kadın nedeni ile mal ya da para kaybına uğrar.
 
Dördüncü evde: KÖTÜ BİR EVDE YAŞAMA OLASIDIR. Saldırgan ve otoriter olur. Yatırım ev spekülasyonlar sorun çıkartır. Araç, emlak, arazi gibi işler olumsuz neticelenebilir. Miras varsa yukarıda bahsi geçen yaşlarda pay edilir. Anne ile araları soğuk olur. Evlat burada sorun çıkartmaya meyillidir. Rekabet ve düşmanlıklar yine o yaşlarda pek hayır getirmeyeceği için daha dikkatli olunması gerekir.
 
Beşinci evde: Kumara düşkün olur. Tehlikeli işlere kalkışır. Maceraperest olur. Büyük evlat ona sorun yapar.
 
Yorumlar burada gezegenlere göre değil bulundukları evlere göre değişir. Bahsi geçen yaşlarda Mars ve Satürn OLUMSUZ AÇILARI olduğunda bu olaylar gelişir.
 

MH Astroloji ile doğum haritası ve transit yorumları için danışma alabilirsiniz.

    Forum Saati Salı Mayıs 22, 2018 11:40 am