Astroloji

Astroloji Forumu


Dizilimlerde fiziksel yansımalar

Paylaş
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 50
Nerden : Samsun

Dizilimlerde fiziksel yansımalar

Mesaj tarafından Admin Bir Salı Ara. 29, 2015 10:21 am

Dizilimlerde fiziksel yansımalar
Tüm dizilimleri harf sayı bunların bir fiziksel yansımaları vardır.  Örneğin bir isimde 7 harf varsa o harflerin fiziksel yansıması altıdır. Bu sistemi Pisagor kendi zamanında bir kare ile açıklamıştır. Belki Musa AS öğretileri belki kendisi keşfetmiştir. Bunu bilemiyoruz. Ama ne olursa olsun tüm dizilimlerin bir ruhsal yansıması ve etkileri vardır. Pisagor karesini bilenler özellikle Numeroloji yönünü o yansımaları da bilirler.
 
Bu yansımalar nasıl hareket ediyor?
 
Karenin değerleri yerlerine oturduğunda eğer aralarında boşluklar varsa bu köprülerin yani enerji akımının kırık olduğunu gösterir. Hücre yapısına benzer durum görünür. T, L artı gibi hücreler bu karede kendisini gösterir. Eğer aralarında boşluk yoksa enerji akımı mükemmel akar. Hücre yapısı da öyledir. Eğer bu hücre tipi aralarında boşluk varsa sakatlık, hastalık gibi durumları ortaya çıkartır. Yaşamda da bu yaşamın kaosa dönmesidir diyebiliriz.
 


3
6
9
2
5
8
1
4
7
 
Tablo budur. Pisagor karesi denen tablo budur. Tablo 3 boyutludur. Altta sayıların yerleşim alanı ve bu alanların yansımalarını görüyorsunuz. Bu Numerolojik olarak çok basittir. İsminizin soyadınızın numeroloji değerini alın ve bu kareye yerleştirin. M Dördün olduğu yere gelir. Sayılar yerli yerine gelmeli. İsimde 4 ve 6 sayısı var ise ve beş olan yer yoksa kişi 7. yansımada köprüsü kırık demek olur. Anlamı doğrultusunda o bölgede enerji bozuk akar. Bu kırılma noktasıdır.
 
Kırılma noktası rahatlık vermeyecek gibi görünür. Bu kırkların tamamlanması bir başka harf ile artık mümkün değildir. Harfler isme ve soyada eklenmesi işi görmez. Ek isimlerle veya belli bazı tarihler bu kırımla noktasını yani köprüyü düzeltir ayak olur. 

    Forum Saati Perş. Tem. 19, 2018 1:51 pm