Astroloji

Astroloji Forumu


Mistik Astroloji ile Açılımlar

Paylaş
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 50
Nerden : Samsun

Mistik Astroloji ile Açılımlar

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Ocak 03, 2016 6:32 pm

 Ay yükselen ve 2. ev yöneticisi ile kavuşumda veya olumlu açılar alıyorsa harita sahibi çok beklemeden kazanç sahibi olur veya kazancı artar.
Tek başına duran bir nesne enerjisi boş olabilir. Yanında veya ona etki verenle olumlu olumsuz harekete geçer. Kelimelerinde durumu aynıdır. Her sözcük sonrasında veya evvelinde gelen ile irtibat kurar. Paralellik yapar. Kuranda buna ait işaretler vardır. Vakıa 19. ayette geçen başları ağrımaz sözü ile direk ağrımaz sözü yanında var olan la kelimesi (yok anlamında) terazi 15 dereceye işaret eder. Burada Terazi 15 beynin hızlanması ile alakalıdır. Simyada burç dereceleri açıklamaları yapan Muir gibi simyacı astrologlar eserlerinde bunu belirtmiştir. Terazi 15 derece birçok şu an tedavisi olmayan hastalığa iyi gelmektedir. Halbuki batılı simyacılar daha Migren, Alzheimer, Parkinson gibi hastalıklar bilinmeden önce TERAZİ 15 derecenin etkilerini saptamışlardır. Kullanıma göre değişimler olabilir. Terazi 15 dereceyi işaret eden Esmalar dahi migren ve diğerlerini anında sakinleştirir. Devam ettikçe tedavi eder.
Her kelime peşinden geleni veya öndekini tetikler demiştik.  Biraz örnekleme vermek istiyorum. Buradaki açıklamalar sadece Türkçe diline aittir. Diğer dillere uymaz. Türkçe konuşanları bağlar. Her dilin zira kendine ait özellikleri vardır. Burada Allah Tektir dediğimiz zaman Aslan burcu 13 derece demektir. Madde alemi olarak bu derece kullanılabilir. Tekliğin sırrı buradan hareket edilerek çalışma ile açılabilir. Aslan 13 derecede eğer bir gezegen yerleşimi yoksa yükselen an olarak Aslan 13 derece de iken okuma yapılabilir. Size biraz daha kolay çalışma olarak direk kalbe odaklanıp ‘Allah tektir’ demek olabilir? ‘Allah tektir’ ‘Allah tektir’ ‘Allah tektir’ şeklinde. Çok değişik bir tat alacaksınız. Haz alacaksınız. Burada olan şey asılda kelimelerin fiziki yansımalarıdır. Astroloji burada bize sadece kılavuzluk yapıyor. Astroloji gaye ve hedef değildir. Bir hesap yöntemidir. Araçtır. Bu okumayı zaman ve mekan yokmuş gibi okumak etkiyi artıracaktır. Bilimde solucan delikleri denen kanallar bu gibi çalışmalarda açılır.
Kelimelerin Esrarlı Gücü
Yukarıda belirtildiği gibi bir zikrin zamanlamasını yaptık. Etkileri deneyenler şahit olacaktır. Peki başka bir sözü zamanlama olarak tam yerinde kötü kelimelerle anmış olsak? Döverim seni gibi bir kelime ele alalım. Akrep 4 derecede o esna bir gezegen olmuş olsa döverim blöfü çok ağıra patlar anında gelişir. Orada kelimelerin anlamı gelişir. Döven kim olur onu Allah bilir diyelim. Özellikle Akrep 4 derecede doğanlar böyle laf etmemeleri daha güzel olacaktır.
Yine birine ‘hırsız seni’ dese ve Akrep 4 derecede gezegen yerleşimi olsa karşıdaki hırsız olmasa o anın itibari ile beklide hırsızlık olayına karışma riski oluşur. Eğer ona gitmese kişi kendisi hırsız olur. Hesap günü ne diyecek insan? Ben yapmadım mı? Şeytan hazır bekliyor ‘herkes kusurunu benim üzerime atsın’ diye. Yaşam dilimizle hareket ediyor. Kelime anlamı ve söz olarak hayatımıza yansıyor.
Konu girişinde kazanç sahibi olmak için yöntem verilmişti. Kişi haritasına göre 1 ve 2. evler tespit edilerek Esmaları belirlenir okunursa aynı astroloji yorumunda olduğu gibi etki eder. Astroloji burada sadece yolu görmek için kullandığımız araçtır.

    Forum Saati Perş. Tem. 19, 2018 1:51 pm