Astroloji

Astroloji Forumu


Sayıların gizemli dünyası

Paylaş
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 50
Nerden : Samsun

Sayıların gizemli dünyası

Mesaj tarafından Admin Bir Perş. Ocak 07, 2016 3:28 am

Sayıların simyası da diyebiliriz. Hayat bir matematiktir. Kainat ise matematiğin kendidir. Sayıları ve harfleri konuşturmak için çabalar dünya kurulduğundan beri vardır. İnsan bilemediği olayları yeryüzünü ve gökyüzünü izleyerek erişme yollarına gitmiştir. Bu sayede birçok keşifler yapılmıştır. Bugün durum pek farklı değildir. Halen gökyüzü, yeryüzü inceleniyor. Uzayın derinlikleri inceleniyor. Yıldızlar inceleniyor. Çabalar sonuçsuz kalmıyor. İlham oluyor. Keşifler ve buluşlar ardınca geliyor.
Dünya dışında olan zaman ile yeryüzündeki zaman arasında farklılıklar vardır. Güneş sistemine ait yıldızların hızları yeryüzünde gök ilimciler tarafından aynı görülmemiştir. Bunu günlere yönetici tayin ettikleri gezegenlerden anlayabiliriz. Pazar Güneşe, pazartesi Ay’a, Salı Mars’a tayin edilmiştir. Hız sıralamasına uyulmamıştır. Uzayda Güneş kendi çevresinde dönen gezegenlere nazaran dördüncüdür. Hız sıralaması Ay Merkür Venüs Güneş Mars Jüpiter şeklinde gider. Normalde tayinlerin buna göre yapılması gerekirken Güneş günlere göre ilk günün yıldızıdır. Bu bizlere hızların yeryüzünde yaşayanlar için değiştiğini gösteriyor.
Günlere göre bu şekillenme oluyorsa sayılar nasıl grafikler çizmektedir?
İzmit Gölcük depremine göz attığımızda Ay ve gün sayıları İkizler 15 dereceyi gösterir. 1999 senesinin sayıları Terazi 15 derecedir. Sayıların çizdiği bu grafik Oğlak burcu 30 dereceyi gösterir. Türkiye haritasına bakıldığında transit Ay tam İkizler 15 dereceden geçmektedir. Terazi 7 derecede doğum Mars’ı vardır. Transit Neptün ise geri dönüş yapmış Oğlak 30 dereceye girmektedir?
Sayıların gök ile ilişkisi o güne ait olayların habercisi olduğunu çok rahat anlarız.  Yer ve gök burada birleşmiş diyebiliriz. Bunu biraz daha açalım. Özellikle doğum günleri ile alakalı…
İnsanın en şanslı zamanları veya kabus zamanları doğum tarihinde gizli olabilir. Kendi doğum tarihine baktığımda Balık 6 derece görünüyor. Simya yorumu ile Balık 6 derece yorumlanırsa hayatı olumlu veya olumsuz etkileyecek durumlar görünmüş olur. Olumsuz ise frekanslarını belirler onu kullanırız. Benim doğum tarihim 27 10 1967’dir. Buna göre olumsuzlukları nötr edilmesi için dinlemem gereken frekans ikili frekans tonudur. 4 hertz-4 hertz (4-4 hz) dinlemem gerekir. Doğum tarihimde yine İkizler 11 derece vardır. Eğer bu sayının gösterdği burç derecesi olumsuz etkileniyorsa yapmam gereken İkizler 11 dereceye ait frekans dinlemek olacaktır.
Frekansların özelliği kodlanmış olduğu burç ve derecelerini yumuşatmak pozitife etmektir. İsteyenler doğum bilgileri ile müracaat edebilir ve doğum sayılarının hangi burç derecelerine ait olduğunu ve yorumlarını ücretsiz öğrenebilirler.

    Forum Saati Perş. Tem. 19, 2018 1:50 pm