Astroloji

Astroloji Forumu


Harflerin Firdaria etkisi

Paylaş
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 50
Nerden : Samsun

Harflerin Firdaria etkisi

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Ocak 10, 2016 1:20 am

 Harflerin Firdaria etkisi
Her dilin yansımaları ayrıdır. Kurana inananlar hem kendi dilerlini hem Arapça etkileri alırlar. İnandıkları ve konuştukları dillerce etkiler oluşur. Mim ve Vav harfi yan yana gelen bir isimde bu 7-21 ve 40 yaşlarında olası olayları gösterir. Bu iki harfin burç derecesi Oğlak 14 derecedir. Eğer bir haritada Oğlak 14 derece olumsuz etkiler alıyorsa simyacı astrolojiye göre bu ‘saldırgan doğa, ayrılıklar, bölünmeler, çekişmeler, kusurlar, eleştiriler 7-21 ve 40 yaşlarında hayatını işgal edebilir. Özellikle bu dönemleri Merkür Ay kareleri rol oynaması mümkün olabilir. 7-21 ve 40 yaşları bu durumda Firdar etkisi meydana getirir. Diğer senelere göre bu yaşlarda olası Merkür Ay kareleri ve karşıtları daha çetin sonuçlar ortaya çıkartabilir. Yine Merkür Ay kare alıyorsa bir doğum haritasında bu Mim Vav harfleri Firdar (kaos) etkisi yaparlar. Ama Oğlak 14 derece olumlu açı alıyorsa Firdar etkisi olsa bile sonuçlar ağır olmaz görünmektedir.
Örneğin Türkiye isminde Arapça karakter olarak ilk başlangıç Te ve Re harfleridir. Bu harfler Balık 24 dereceye işaret eder. Simyacı astrolojiye göre Terazi burcu olan biri ülkeyi köle haline getirebilir demektir. Köle burada dışa bağımlı olmak anlamlarına gelebilir. Türkiye olarak nerede ise yönetim çok zaman Terazilerin elinde olması dikkat çekiyor. İsmet İnönü, Celal Bayar, Cemal Gürsel, Turgut Özal ve Süleyman Demirel vs Terazi burçlarıydı. BALIK 24 AYRICA sekse yönelimler anlamına da gelir. Bugün medya ve toplum seks üzerine daha çok çekilirler?
Harfler demeyin. Firdaria etkileri kaçınılmazdır. Gök yer ilişkisi. Gök bakır, yer demir misali. Te ve Re harfleri bir haritada Ay ve Mars olumsuz açı alıyorsa o kişi ismine verilmez.
MH astroloji

    Forum Saati Perş. Tem. 19, 2018 1:52 pm