Astroloji

Astroloji Forumu


Gün ve aylarda simya etkileri

Paylaş
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 50
Nerden : Samsun

Gün ve aylarda simya etkileri

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Ocak 10, 2016 2:15 am

Gün ve aylarda simya etkileri
Gün, ay, sene deyip geçmeyin. Tombala denilen olursa işler bir anda karışabilir veya talihli olabilir. Örneğin 4. ayın 20’si Balık 8 derece demektir. Balık 8 derece servet, para gibi konularda değişim anlamına gelir. Akrep ve Yengeç 4 derecelere kavuşum yapan gezegenler burada Balık 8 dereceyi destekler. Olumlu yerleşimler ani gelen para olabileceği gibi olumsuz etkilenen yerleşimler hızla kaybedilen para demek olabilir. 4. ayın 20’si burada Perşembe gününe işaret eder. Eğer gün olarak bu 4. ayın 20’si perşembeye denk gelirse olaylar hızlı bir şekilde gelişir. Sayıların gösterdiği günle o gün aynı olması her şeyi hızlandırır. Aşağıda gün ve sayıların hangi günlere ait olduğunu gösterir.  
Birinci ayın biri: Cuma
Birinci ayın ikisi: Çarşamba
Birinci ayın üçü: Pazartesi
Birinci ayın dördü: Pazar
Birinci ayın beşi Çarşamba
Birinci ayın altısı: Cuma
Birinci ayın yedisi: Salı
Birinci ayın sekizi: Perşembe
Birinci ayın dokuzu: Cumartesi
Birinci ayın onu: Cumartesi
Birinci ayın onbiri: Perşembe
Birinci ayın onikisi: Salı
Birinci ayın onüçü: Çarşamba
Her sayının astrolojik olarak etkileri mevcuttur. Sadece astrolojik etki almazlar. Frekans gibi ve kim bilir daha ne kadar etkileri vardır. Benim burada işaret ettiğim sadece astrolojik konumlarıdır.
Birinci ayın biri astrolojik olarak medyumluk özelliği verir. Tabi bu bağlı olduğu astrolojik yerleşime negatif düşüyorsa bunu olumluya döndürmenin yolu frekansları kullanmaktır.  100 ‘Baki’ ve peşinden 100 ‘Latif’ Esması okunması o gün ve aya olan negatifleri izole eder. Talihi açar. Medyumluk işlerinde negatif demek ruhsal sorunları ayyuka çıkartır. Kişi doğru ve yanlışı ayırt edemez hale gelebilir. Yine kimi varlıkların manevi taarruzuna kalabilir. Bu durumda o güne ait frekansları gösteren Esmaları okumak bu durumu izole edecektir.  

Sayıların ilişkisi ve frekansları günleri ve ayları daha huzurlu geçirmemize yarabilir. 

    Forum Saati Perş. Tem. 19, 2018 1:52 pm